توهم بیداری!

تکیه داده به چارچوب در، نگاهش میکنم، چقدر آروم! میرم کنار تخت خواب و دیدگان بسته تبدارش رو می بوسم، از سر صبر و با لذت. چشمهام رو باز میکنم، تکیه دادم به چارچوب در و نگاهش میکنم.

توی آشپزخونه جلوی کابینت با در باز ایستادم، به بشقابهای چیده شده نگاه میکنم، زمان متوقف میشه و تنها چیزی که حس میکنم، گرمای لبهای تبدارش! بوسه ای غافلگیرانه!!! -تشنه ام میشه یک لیوان آب بدی، بر میگردم به طرف ورودی آشپزخانه، ایستاده اونجا با همون نگاه تبدار! - برات میارم تو اتاق، برو بخواب. سوپ هم آماده است، میخوری؟

پ.ن.١: گاهی رویا در بیداری هم لذتی داره! بخصوص در مورد آدمهایی که در دنیای حقیقی بینتون بیش از یک اقیانوس فاصله است.

پ.ن.٢: بهش گفتم: دلم یک مرد میخواد! خندید: پیدا کردی منم خبر کن! (جالب توجه، طرف مذکر بود!!! برام جالب وقتی میبینم این جنس مذکر خودش هم از خودش قطع امید کرده! خدا آخر و عاقب هممون رو به خیر کنه!)

 

/ 11 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عادل

اگه جنس مذكر از خودش قطع اميد كرده براي اينه كه واقع بينه! اما اگه زنان خودشان را خيلي باور دارند از توهمه! آدمها چه زن و مرد عين همند و فرقي ندارند. همه‌شون سر و ته يك كرباسند!

سیندرلا

سلام نمی دونم چی بگم اما با مزه بود موفق باشی منتظرت هستم

مهـــــــــران

سلام دوست خوبم در مدتی که از وبلاگت دیدن کردم مطمئنم وقتم رو تلف نکردم اما اگر وقت اضافی داشتی خواستی تلف کنی به من سر بزن! مهران "کهنه درخت"

پارس 1400

سايت پارس 1400 محلي است براي آشنائي تجار. بازاريان. توليدكنندگان و ارتباط جويندگان شغل . خريداران . فروشندگان www.pars1400.com

عسلی

تو این دوره زمونه یه جورایی همه از همه چیز و همه کس قطع امید کردن!!! فکر نمیکنم دیگه کسی بین بد و خوب یا زشت و زیبا فرقی ببینه!!! واقعا خدا آخر عاقبتمون رو بخیر کنه!!! منم گاهی وقتا دچار این رویاهای بیداری میشدم و میشم. البته الآن کمتر. اما مطمئنم که اگر این رویاها رو باور داشته باشی، بهش میرسی. همونطور که من رسیدم[چشمک] [قلب][ماچ]

مهندس

بلانسبت خودم ، مرد کجا بود ؟! از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست ... انسانیت ؟ اخلاق ؟ اینا کجان ؟

پیام

خوب همه میتونن حقیقت بین و حقیقت گو باشن .حتی مردها[خنده][لبخند]

تخته خاکستری

یادم نیست سال تازه را به شما تبریک گفتم یا نه اما مطمئنم که نوشته "باز هم بهار و..." شما سرشاری و نیروی مثبت غریبی داشت و وقتی خواندم حسی عالی را تجربه کردم... و اما در باره ی مرد این نوشته ی آخرتان که این گونه خنجر از پشت به جامعه ذکور زده، آرزوها دارم!

ثريا

با سلام زیبا بود عزیزم به نظر من حق با اون اقا بوده ما هم اگر در جنس خودمان دقیقتر نگاه کنیم شاید زنی هم پیدا نشود!!! ممنونم از این که به من سر می زنی دوست من موفق باشی[گل]

حسنا

چه قشنگ نوشتی![قلب][ماچ]