جمعه های آرام من!

سلام

خوب بالاخره برگشتم. نمی دونم از سفر چی بگم. سفر بدی نبود. گذشت با همه اتفاقات و خوبیها و بدیها! اما گذشت. از کار هیچی نمی گم، چون حرفی برای گفتن نیست، اما در رابطه با امور غیر کاری، یک هفته که بیمار بودم و هیچی نفهمیدم. به زور سرکار رفتم و برگشتم. اون زمانی که حالم خوب بود، بیشتر به چرخیدن گذشت. مراکز خرید و کمی هم خود شهر. در کل سفر خاصی بود.

بگذریم. دوباره برنامه های جمعه های من شروع شد. جمعه های آروم، جمعه های بی دغدغه، توام با آرامش و آسودگی.

پنجشنبه : صبح کار - غروب ورزش و شروع دوباره بازی، مدتها بود دلم هوای اسکواش داشت. خوشحالم که دوباره شروع کردم - شب منزل خانوم ش، یک همکار و دوست خوب، گپهای دخترانه و سر به سر گذاشتنهای همیشگی.

جمعه : امامه - امامه زیبای من - ساکت و آرام - بی دغدغه - زیبا و جذاب - سکوت و سکوت و سکوت - فقط استراحت - غروب بازگشت به این کلان شهر بی در و پیکر، شلوغ و پر سر و صدا - شب رانندگی تو جاده - سکوت - تاریکی - لذتی بی پایان - جاده امامه، بی اعتنا به تکراری بودن مسیر، انگار نه انگار که صبح همین مسیر رو رفتی و برگشتی - صدای رودخانه - سکوت کوهستان - سکوتی دلنشین و ترسناک - نیمه شب بازگشت دوباره به این کلان شهر پر دود و پر هیاهو با آدمهایی عجول و کم طاقت و عصبی.

/ 8 نظر / 6 بازدید
شکلات تلخ

این کلان شهر بد جوری همه مون رو داره خسته می کنه. در ضمن سلام [چشمک]

سامه

باز گفتی امامه دلم خواست[ناراحت]

هیچ کس

خوبه..جمعه های خوبین..قدرشون رو بدون..[لبخند]

یه دوست

طناز جان امیدوارم همیشه در آرامش باشی... سلامت و موفق...[گل][گل][گل]

مجید

خوبه که هنوز می نویسی

دکتر سینوحه

وای که روز جمعه برای من به جای سکوت روز سر هم بندی کارهای عقب افتاده است!! البته من 6 روز دیگه رو استراحت میکنم[نیشخند]

محمد

هرگاه دفتر محبت را ورق زدي و هرگاه زير پايت خش خش برگها را احساس كردي هرگاه در ميان ستارگان آسمان تك ستاره اي خاموش ديدي براي يكبار در گوشه اي از ذهن خود نه به زبان بلكه از ته قلب خود بگو : يادت بخير [گل]