از همه جا!!!!

سلام

من برگشتم، البته چند روز پیش و خب شرمنده از اینکه تاخیر داشتم. از کجا شروع کنم نمیدونم، از سفر که عالی بود، از دلتنگیم برای اینجا و دوستام که زیاد بود، از خونه که وحشتناک بهم ریخته است، شاید یکی یکی و به نوبت از همه بنویسم!!!

اول سفر، جای همگی سبز، فوق العاده بود. بماند که کلی وقت کم آوردیم. اگر اجازه بدید در اولین فرصت براتون از این سفر خاطره انگیز مینویسم.

دوم، خونه و زندگی، درست یک روز پس از شروع سفر ما، عملیات نقاشی منزل شروع شد، حالا تصور کنید که دقیقه نود من نمیدونستم باید اتاق جمع کنم یا چمدون ببندم، که البته هر دو انجام شد. از روزی هم که برگشتیم، در حال زندگی صحرایی به سر میبریم. در گرد و خاک و رنگ و ...! اما خب برای خانه لازم بود. فکر کنم اگر امروز آقای پدر فرصت کنن بریم برای انتخاب کفپوش برای اتاق من و خانوم خواهر! اینجور که از ظاهر فصه پیداست حدود ٢٠ روز دیگر هم در وضعیت صحرایی خواهیم بود! اینم برای خودش تجربه ای!

سوم، خیلی دلم برای اینجا و دوستام تنگ شده بود. علیرغم اینکه فرصت فکر کردن به این محیط مجازی نبود، اما بازهم من دلم هوای اینجا رو داشت. دلم برای بعضی نوشته ها و نویسنده هاشون تنگ شده!

چهارم، اوضاع خراب و بهم ریخته، نتیجه : با اجاره من برم کمی به کارهای عقب افتاده برسم.

با یک دنیا آرزوی خوب در آغاز هفته ای زیبا و کمی سرد!!!!

/ 5 نظر / 6 بازدید
lillith

من اول... البته فکر کنم می خونم دوباره میام

lillith

ای بابا ... تو هم تائیدی هستی!!! می خونم دوباره ه ه ه ه ه میاااااام

lillith

خوب... عزیزم برو به کارات برس بعد بیا بگو ببینیم کجا رفتی و چیکار کردی مرسی که واسه خواننده هات ارزش قائل هستی. خوشم اومد از مرامت.[ماچ][ماچ] و مرسی که به من سر زدی خانومی

تسنیم

سفر روح و روان آدمو آروم می کنه! همینطور که وبلاگ نویسی این کار رو می کنه!

روی رد رویاها ....

دلمان خوش است که می نويسيم و ديگران می خوانند و عده ای می گويند آه چه زيبا و بعضی اشک می ريزند و بعضی می خندند. دلمان خوش است به لذت های کوتاه به دروغ هايی که از راست بودن قشنگ ترند. به اينکه کسی برايمان دل بسوزاند يا کسی عاشقمان شود. با شاخه گلی دل می بنديم و با جمله ای دل می کنيم. دلمان خوش می شود به برآوردن خواهشی و چشيدن لذتی و وقتی چيزی مطابق میل ما نبود چقدر راحت لگد می زنيم و چه ساده می شکنيم !!!همه چيز را...