سفر کوتاه من.

سلام

خوب من خوبم! فقط کمی خسته ام و بیخواب! که اونم چیز جدیدی نیست. یک مسافرت کوتاه و خیلی خوب داشتم برای همین چند روزی رو نبودیم. خیلی خوب بود و خیلی هم خوش گذشت.

کلی تجربه زیبا و خاطرات شیرین برامون موند. مسافرت مجردی خوبی بود. من بودم خواهر گرام و دوست خواهر گرام. فکر کنین سه تا دختر شر و شیطون! کلی شیطنت کردیم و خوش گذشت. بماند که هوا گرم بود و بیخوابی هم زیاد. تازه پرواز برگشتمون هم تاخیر داشت اونم یک ساعت! اما خوب اونم خوب بود.

اگه به من بود بدم نمیومد یک هفته دیگه هم میموندم. کلی دوست خوب و جدید پیدا کردیم!

دیگه اینکه دلم برای اینجا خیلی تنگ شده بود. وقتی هواپیما داشت از زمین بلند میشد، قلبم مثل همیشه به طپش افتاد و با خودم فکر کردم کمتر از یک سال دیگه من چه مسیر طولانیی برای رفتن دارم و چطور میخوام از خیلی چیزا دل بکنم. اونقدر این حس شدید بود که کم مونده بود بزنم زیر گریه! بگذریم بیخیال حالا تا وقت رفتن.

دلم برای این دنیای مجازی هم تنگ شده بود. برای بعضیا. بخصوص برای 2 نفر خیلی دلم تنگ بود. لحظه شماری میکردم برای برگشت خبر گرفتن و چه شیرین بود خوندن نوشته هایی که من اینقدر دوستشون دارم. شاید یک روزی گفتم دلم برای کیا اینقدر تنگ شده بود. شاید. شاید همون روزی که بخوام بگم نامه ها مخاطب خاص دارن یا نه، حقیقی هستن یا مجازی! شاید روزی که بگم من واقعا کی هستم. شاید.

خوب، خوب و خوش باشین و هفته خوش و مملو از انرژی مثبت پیشرو داشته باشین.

/ 6 نظر / 5 بازدید
همفری بوگارت

تبريک واسه اولين پينگ اين وبلاگ مسافرتم خیل فاز میده مخصوصا تو روزایی که کارا از سر کول ادم بالا میرن همیشه خوش باشی

آشپز مدرن

خوب من وبلاگتونو دوست داشتم. اگه دلتون خواست به من سر بزنین

afshin,germani

man ham mosaferat budam be man ham khosh gozasht ,, ama hala to almane kharab shodeh hastam dobareh ,, shad bashi duste man ,, bay

دريانورد

سلام. من هم چند روزی رفته بودم به مسافرت و البته پرواز ما هم تاخير داشت ولی موقع رفت تاخير داشتيم نه برگشت. من رفته بودم شمال. هوا گرم بود و من هم مجردی رفته بودم ولی نه مثل شما سه نفری. تنها رفته بودم. تنهای تنها.

خاله ريزه

مهمون ناخونده نمی‌خوای؟ با اين‌که عاشق مسافرت هستم...اما وقتی اسم سفر مياد دلم می‌گيره...بدجوری هم می‌گيره.... امیدوارم هرجا هستی شاد باشی..... شاد...شاد.... یاحق

تخته خاکستری

ممنونم از این همه لطفی که دارید. که خب خیلی سر شوقم می آورد ! امیدوارم باز هم سفرهای خوب این جوری نصیب تان شود و آن اتفاق یک سال آینده هم خوب ترین باشد برای تان.