پاییز دل انگیز.

سلام

آخر هفته چطور بود؟ آخر هفته من که خوب بود. کمی تا قسمتی آروم.

١. اگر دلتون هوای غذای لبنانی در یک رستوران سنتی ایرانی را داشت، حتماً یکسری به رستوران هرمز در خیابان خردند بزنید. هم محیط خوبی داره، هم غذاش خوب! ما که پنجشنبه شب خوب و زیبایی رو اونجا تجربه کردیم، البته این نکته رو در نظر داشته باشید که این رستوران بین المللی محسوب شده و در نتیجه توقع نداشته باشید که قیمت غذا و مخلفات پایین باشه. اما در کل که رستوران خوبی!

٢.فیلم زنها فرشته اند رو هم دیدم. نمیدونم چی باید در موردش بگم. تو این فیلم نه دنبال بازی فوق العاده باشید، نه موضوع سنگین و نه در کل دنبال یک اثر هنری بگردید. اما من خوشم اومد. گاهی فکر میکنم کاش گاهی ما زنها دست از این همه حماقت برداریم. تا بعد مجبور نشیم کاسه چه کنم دست بگیریم. یکی از دیالوگهای فیلم، که البته دیالوگ تکراری خیلی از فیلم های این چنینی است، علی رغم تکراری بودنش بازم به دلم نشست. قاضی دادگاه : « بهت نفقه نمیده؟ کتکت میزنه؟ معتاد؟ ...» - :«نه!» - :«پس مشکل کجاست؟» -:« رفته زن گرفته» -:«بهش اجازه داده بودی؟» ...!!! با اینکه این همه سال به این دیالوگ عادت کردم اما هربار ته دلم احساس درد غریبی میکنم. و چرایی بی جواب تمام وجودم رو میگیره! بگذریم.

٣.دلم برای این هوای لذتبخش پاییزی، همراه با چنین آفتاب زیبایی تنگ شده بود. دارم از لحظه به لحظه زندگیم لذت میبرم و هر روز بیشتر به این نتیجه میرسم که ساده ترین کار تو زندگی، لذت بردن از زندگی!

امیدوارم که هفته خوبی پیش رو داشته باشیم.

/ 5 نظر / 4 بازدید
ارغوان

تنها ارثیه ی حوا برای دخترانش دربدری بود ...[گل]

پدر

کاش یکی هم پیدا بشه ما رو به چنین رستورانی دعوت کنه...ما که چنین پولی نداریم...[ناراحت]

کسرا

سلام 1_این رستوران تو تهرانه دیگه؟ یه سر هم به سر پل رومی و بولوار صبا بزنید و رستوران چینی رو تجربه کنید. 2_فیلم جدید ایرج قادری رو شما دیدین؟ اسمشو یادم نیست الان. 3_ نگو از گل ، نگو از یخ که در پاییزم نگاهم کن ، نگاهم کن چه دردانگیزم با من نه گل ، نه آواز نه آسمان ، نه پرواز گل مرده ی آوار برگم پاییزی ام ، هم فصل مرگم اگر در شب ، اگر در باد اگر در اشک می رویم کدامین گل به کدامین باغ ؟ من از پاییز می گویم اگر ماهم ، اگر خورشید اگر هم بغض باران همه عشقم همه بخشش از اینجا تا بهاران [گل]