دوران استراحت!

سلام

خوب من خوبم زندگی هم مثل همیشه جریان داره! گاهی تند و گاهی آروم. و من عاشق این تنوع زندگی هستم. اصولا از آب راکد خوشم نمیاد. این هفته برای خونواده من هفته خاصیه! شاید بشه اسمش رو گذاشت هفته جهنمی یا شایدم بهشتی. بستگی به دیدگاه ادم داره! آخر این هفته برادر عزیز تر از جان کنکور داره! من فکر میکنم میشه با این دید به قضیه نگاه کرد که این هفته توام با استرس و نگرانی خواهد بود، توام با لحظه شماری و خوب میشه از این دید هم قضیه رو نگاه کرد که این هفته، هفته آخره و بعدش استراحت و زندگی! می بینین کافیه زاویه دید کمی تغییر کنه، تا یک موضوع ظاهرا منفی، مثبت جلوه کنه! بگذریم.

بالاخره بعد از مدتها موفق شدم فیلم ببینم، خیلی مزه داد.

3colors-Blue: فیلم آبی، یک فیلم فرانسوی محشر با بازی جولیت بینوش! فوق العاده بود. بخصوص موسیقی فیلم. مدتها بود چنین فیلمی ندیده بودم. دلم میخواد 2 رنگ دیگه رو هم ببینم. حتما میدونین که این سه گانه در واقع رنگهای پرچم فرانسه هستن و هرکدوم از این رنگها مظهر چیزی. در واقع این سه گانه به همین موضوع بر می گرده. خلاصه اگه ندیدین حتما ببینین.

Erin Brokovich : اینم جالب بود. خوب البته که من اصولا جولیا رابرتز رو خیلی دوست دارم و خوب بازیش تو این فیلم خیلی جذاب بود. من که دوست داشتم.

امروز داشتم فکر می کردم چقدر خوبه که هر روز زندگی یک معجزه داره. و از اون بهتر زمانیه که می تونی اون معجزه رو ببینی! این معجزه میتونه هر چیزی باشه. حتی یک لبخند. کافیه بخوایم این معجزه رو ببینیم. کافیه چشمامون رو باز کنیم. جدا محشر نیست که هیچ روز زندگی مثل روز دیگه نیست؟ همیشه یک چیز جدید، یک چیز ناشناس و هیجان انگیز. حتی گاهی سکوتش هم دل انگیزه!

راستی یک دنیا کتاب نخونده دارم. فعلا به خودم استراحت دادم. اصلا مهم نیست که کلی کتاب تو دنیا هست که ارزش خوندن دارن و من هنوز نخوندمشون، اصلا مهم نیست که خیلی وقت برای خوندنشون ندارم. فعلا وقت کتاب خوندن نیست. شاید کمی تجربه شخصی بد نباشه.

خوب همین دیگه. خوب و خوش باشین.

/ 33 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرنس

سلام..خوب بيدی...امتحان برادر گرامی چی شد؟؟؟؟راستی نميدونم چرا چند وقت بود آپديت وبلاگت رو نميتونستم ببينم!!!که خوش بختانه انگار مشکل حل شده!!البته اگه الان اين کامنت رو برای نوشته آخرت گزاشته باشم..البته اشکال از گيرنده اس شما به فرستنده دست نزن!!!!راستی حال اون آقای همکار چطوره؟ ها ها ها ها

پيام

سلام.برای کنکوری آرزوی موفقيت می کنم

باران

دوست من سلام با تجربه موافق ترم... .به روزم و با تعلیم آب منتظرت. راستی با تبادل لینک موافقی؟

دريانورد

سلام. هيچکدوم از اين فيلمها که گفتيد تا حالا نديدم ولی سعی ميکنم که ببينم. برای برادرتون هم آرزوی موفقیت دارم.

هرچی

لحظه لحظه های زندگی به کامت... من فیلمها رو دیدم...ولی اصلن خوشم نیومد ازشون...(فیلمهای فرانسوی رو دوست ندارم).

مزدک موسوی

هنوز هم در امتداد یکی پرنده خورشید را به چشم می توان دید... سلام با اعتراضی به بداخلاقی و هتاکی های وبلاگی و دو شعر به روزم و منتظر حضور و نظرات شما برفراز بمانید

ناصر

سلام.. دلتنگتم ... به من سر بزن ...

محمودی

سلام دوست عزيز ممنون از حضور هميشه گرمت منتظر اپتم گل باشی.

Panda

زندگی تنوعش هست که آدم رو جذب می کنه...!!!