ماجراهای من و پرشین بلاگ!

سلام
خوب من ای خوبم بد نیستم. افت فشار دارم که البته دلیلش مشخصه! هم خیلی عصبی بودم تو این مدت و هم اینکه دارویی استفاده می کنم که خیللی بهمم ریخته! بگذریم. حالم خوبه!
امروز متوجه یه موضوع بامزه شدم! اونم اینکه من نظر نمیگیرم! خیلی بامزه است ها!!!! ماجرا از اونجا شروع شد که یکی از دوستان صبح خیلی معترضانه تماس گرفت : تو نمیخوای نظرات وبلاگ رو تائید کنی؟ قیافه من که دیدنی بود. نظر؛ بیخیال؛ کدوم نظر! اما خوب دوباره چک کردم! دیدم نه از نظر خبری نیست و خلاصه بعد از کلی کل کل دوستانه و توام با خنده به این نتیجه رسیدیم که یک تستی انجام بدیم! دیدم بله! حق با طرف!نظر رو ارسال میکنی؛ پیام موفقیت هم میگیری (اونم چه موفقیتی! نیست که داریم شاتل هوا میکنیم!!!! ) اما دریغ از یک پیام! وقتی من کنترل میکنم میبینم از نظر خبری نیست! خیلی بامزه است نه؟!!!
نتیجه اینکه در اوج شرمندگی؛ از کلیه دوستانی که لطف کردند و در این مدت نظر ارسال کردند پوزش می طلبم که من هیچکدوم از نظرات رو دریافت نکردم.
میدونی مهم نیست نوشته هات نظر داره یا نه؛ مهم اینه که تو هیچوقت به ذهنت هم خطور نمیکنه که این موضوع میتونه ایراد سیستمی باشه. در ضمن با تجربه قبلی که از پرشین بلاگ دارم؛ اصلا به ذهنت خطور نکنه که به خودم زحمت داده و برای مدیران گرامی و پشتیبانی و ... نامه زده یا .... که چنین موردی هست ها! آخه از اونجایی که مدیران و کارشناسان پرشین بلاگ خیلی فعال هستند من هنوز پاسخ سوال ۸ ماه پیشم رو نگرفتم! نه که فکر کنین خدای نکرده بی توجهن ها! نه بابا؛ این حرفا چیه! اینجا ایران و حق همواره با مشتری و سیستم حق الناس و ....! نه این عزیزان خیلی گرفتار هستن و احتمالا سیستم صفشون خرابه! نوبت هنوز به درخواست ۸ ماه قبل من نرسیده!!!!
یه وقت خدای ناکرده فکر نکنین که من خسته‌ام یا عصبیم یا حوصله ندارم ها! اصلا! اینا صرفا ناشی از حس شوخ طبعی ذاتی من اردیبهشتی! شما خودشو نگران نکن!
در اولین فرصت میام که بنویسم! فعلا موضوع برای نوشتن ندارم! یعنی دارم اما حس نوشتن ندارم! شاید در چند روز آینده که کمی بدنم به شرایط موجود و این داروی مسخره عادت کرد! وای حس میکنم زمین داره زیر پام حرکت میکنه! ولش کن خودش وایمیسته!
روز خوشی داشته باشین.04.gif

/ 15 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهتاب

در پاسخ به کامنتت: خدا رو شکر خیلی خوبه این حسی که الان داری [گل] آره پرشین مثلا شیک شده. قالب و همه تنظیمات بلاگها بهم ریخته با این تغییراتش .. قضیه داروو چیه؟ [ناراحت]

سامه

خدا رو شکر که الان میرسه [ماچ] دلت شاد یاشه ( اونم بدون دارو ) بقیه اش دیگه مهم نیست [قلب]

آرتو

[گل] ......................از آستین من افتاده است.

دیونه

سلام خوشحال می شم بهم سر بزنی

دينا

سلام چه آشفتگی دلپذیری تو کلمات شما هست لذت بردم که یکی دیگه مثل منه . به من سر بزنید.[گل]

آرش (هیچکس)

هر شب كه مي خواهم بخوابم مي گويم صبح كه آمدي با شاخه اي گل سرخ وانمود مي كنم هيچ دلتنگ ات نبوده ام صبح كه بيدار مي شوم مي گويم شب ، با چمداني بزرگ مي آيد و ديگر نمي رود . . . به روز كردم منتظر حضور گرمتان آرش (هيچكس) <~~~ www.hichkas.weblog.sh ~~~>

دانش

چند تا از مطالب رو خوندم. از بین اون ها، بی ربط نویسی، مربوط ترین و ملموس ترین مطلب تون بود.