موزیک-پاییز-زندگی

هرگز هرگز هرگز بی تو نمی خندم
بی تو بر دل عشقی هرگز نمی بندم
خدا خدا خدایا اگر به کام من جهان نگردانی، جهان بسوزانم
اگر خدا خدایا مرا بگریانی ، من آسمانت را زغم بگریانم

سلام
این آهنگ یکی از اون آهنگهایی که من همیشه دوست داشتم. نمی دونم خواننده اصلیش کیه! فقط میدونم اولین بار توی یک فیلم قدیمی شنیدمش. نسخه جدیدش رو علی دانیال خونده، با یک کلیپ عجیب غمگین! بگذریم خیلی فرقی نمی کنه، مهم اینه که من این آهنگ رو دوست دارم! ( اعتماد به نفس رو داشتین دیگه! همینه!!!)
آخر هفته چطور بود؟ خوش گذشت؟ مال من خوب بود. راستش شب جمعه مهمون بودم، یک مهمونی خانوادگی، خوش گذشت البته بماند که یک سوژه خنده جالب داشتیم. سوژه خنده که نه، نمیدونم اسمش رو چی بزارم! یک دختر خانم، البته چه عرض کنم، نمیدونم ذاتش هم مثل ظاهرش بود یا صرفاً حس میکرد خودش رو مثل مدلها درست کرده! بماند! خلاصه که قیافه تمام خانومهای متاهل دیدنی بود، چه حرصی نخوردن! البته قابل توجه برخی آقایون کم ظرفیت، که بدجوری آب از لب و لوچه هاشون آویزون بود و برای رقصیدن با این سرکار خانم مسابقه گذاشته بودن! خلاصه که داستانی بود! حالا اینکه ایشون در یک جمع خانوادگی چه میکردن بماند! که اونم دست گل یکی از آقایون مجرد دعوت شده بود ها!!!!
چند وقتیه، حس بچگی دارم. کودک درونم داره بدفرم شیطنت می کنه! سن و سال منو فراموش کرده، منم که بی جنبه در برابر کودک و بچه، هرچی میگه نه نمیگم! خلاصه که داستان داریم! بخصوص هوسهای کودکانه اش! مثل این چند روز که همش شکلات میخواد! آی سخته مقابله باهاش آی سخته! اما چه کنم گاهی باید مقابله کرد وگرنه میشم یک توپ قلقلی!
یکی دیگه از اتفاقات این چند وقته گرایش ابلهانه من به موزیک رپ و هیپ هاپ! اونم از نوع بی سر و ته ایرانیش! نمی دونم تاحالا گوش دادین یا نه اونقدر گاهی چرند پرند می گن که خنده ات می گیره!
- خاطر خواهت Baby خاک زیر پاتم، همرنگ چشاته رنگ کرواتم! ( آهنگ کراوات )
- من قصه میگم برات، تو هم باید بخوابی،خوشگلی من قربونت برم الهی، من هستم تو کف بوسیدن لبات، شکلات میخوای؟ می خرم برات ( آهنگ نگی به کسی! )
- وای بی تو میمیرم و من بی تو میمیرم و از دوریت دیوونه میشم دختر ( آهنگ دختر! این یکی رو دوست دارم!!!)
دارین دیگه! اما جدای از شوخی اگر حس کردین که دنیا داره به آخر میرسه و چیزی برای خنده وجود نداره کمی از این آهنگها گوش کنین بعد می بینین سوژه برای خندیدن زیاده.
چند وقتیه بیخیال ماشین شدم و بدون ماشین میام سر کار! تازه به این نتیجه رسیدم عجب لذت و آرامشی رو از دست دادم این چند صباحی که با ماشین میومدم سرکار! گفتم که کودک درون شیطنتش زده بالا، نتیجه که به تاکسی رضایت نمیده، گاهی هوس اتوبوس سواری داره بدفرم! خیلی وقت بود سوار اتوبوس نشده بودم. یادم رفته بود که چقدر باعث میشه دیدت رو جامعه عوض بشه! میبینی خیلی از اون چیزایی که رو همینطوری نمیشه دید! آدمهای مختلف با ظاهر متفاوت، برخی بیتفاوت، برخی عصبی، برخی با لبخند و...! یادم رفته بود که چقدر راحت می تونی بیرون رو نگاه کنی و از تمام زیبایی های یک صبح پاییزی لذت ببری. خلاصه که جالبه!
دیگه همین دیگه!
/ 11 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مريم پاييزی

منو يادته؟! فکر نميکنم يادت باشه . يه مدت با خوندن نوشته هات آروم می گرفتم . جنس نوشته هات جوری بود که آرومم ميکرد . مرتب پيشت نميومدم بيشتر وقتايی ميومدم که هوای دلم ابری بود ولی هيچکدوم از پستات و جا نمی انداختم چون همه رو با هم ميخوندم ! يه مدت نبودم . قبل از رفتنم هم يه چن وقتی بود سراغت نميومدم ولی از ديشب دلم پر کشيد واسه آرامش نوشته هات تو اوج دلتنگيات! از مرداد ماه که نخونده بودم و به رسم ديرينه م شروع کردم به خوندن ... همه چيزش برام آشنا بود همه ی کلماتت همون کلمات آشنای گذشته بود جز نامه هات!! نفهميدم نامه هات واقعين يا زاييده ی خيالت . برام عجيب بودن و سوال برانگيز ! يه چيزی توشون بود که نفهميدمشون ... حالا اومدم که از خودت بپرسم . واقعی ان؟اين ابهام تو ذهنم فقط با جواب تو باز ميشه ... البته اگه هوای دلت ابری بود يه دو سه روزی اونورا نيا چون تو وبلاگم طوفانه و فعلا سياهپوش!! رخت عزا رو که از تنش دراوردم با جون دل پذيرای دل با صفات هستم طنازم

مرد بارانی

هی! من ماشين سواری با موزيک قشنگ باحال با يه جاده پردرخت با يه يار سرسخت دم بخت و دوست دارم با يه تعطيلات طولانی با يبای پر و آزادی ازادی رو خيلی دوست دارم. راستش يکی از همين روزا بايد رها بشم. رهای رها حتی رها تر از باد. دوست دارم قاصدکا رو تو اغوشم بگيرم و ببرم برسونم به خونه محبوبشون.

شميم استخری

بيخود نبوده که قدیمی های ما گفته اند: سیر آفاق و انفُس. من هم با وسیله ی نقلیه ی عمومی سرکار می روم. بسیاری از کتاب های ناخوانده ام را در میان راه می خوانم. البته، کتاب رفتار مردم را نیز کم و بیش می خوانم. نگاهی به غروری، به غمی، به شادی کوتاهی و این روزها به تلفن های موبایل و نقش آزاردهنده و افشاگرانه ی شخصیت های خفته در تاریکی روزگاران.

مثل آب برای شکلات

عوارض حاملگی عزيزم؟؟؟همرنگ کراوات؟؟؟کوتاه بيا بابا!قبلاً ملت ويار چی داشتن حالا...؟!

نرگس

سلام به منم سربزن عزيزم

عليا

امان از دست اين کودک درون. باز هم نوشتت ارامش بخش و خوب بود و اميدوارم به اندازه ای که اين ارامش و به من ميدی خودت هم ارامش داشته باشی.

ارش

salam. in ahane dokhtar akharie ke gofti va goftin darin dige male kie? ki khunde? mishe linkk chizi beman bedid?kheyli dombalesh. yedonya sepas Arash

سجاد

salam esme ahang va name khanande ahange vay bi to mimiramo az dorit divone misham dokhtar ro mishe bem bedi?