عذرخواهی!

سلام

اول از همه؛ من معذرت میخوام از اینکه این مدت نیومدم اینجا و هیچی ننوشتم و از این حرفا. وضعیت کاری بهم ریخته است. کارها خیلی عقبه! وقت هم که اصولا نداریم! شرمنده دیگه می دونم دلیل موجهی نیست اما در اولین فرصت برمیگردم. دلم برای خیلی ها اینجا تنگ شده!

را ستی اگه اینو نگم میمیرم! تصمیم گرفتیم اسم بانک رو به گ.سفند دونی تغییر بدیم؛ اما بعدش دیدیم گوسفند هم به ما شرف داره! ما از گوسفند هم کمتریم! قصه رو سر فرصت براتون تعریف می کنم.

خوب و خوش باشین.

/ 24 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امير تازه کار

سلام دوست من قضيه چيه؟ گ.سفند چيه؟ بگو تا بدونم تو هم مثل من فکر ميکنی آپ کردم به اميد ديدار

پرنس

سلام طناز جان....ببين عزيزم احترام به کارمند تو سيستم اداری کشور مرده.....حالا فکر نکن که فقط ميشه بانک رو به گوسفند دونی تشبيه کرد که من از دستت ناراحت ميشم که اداره ما رو فراموش کرديا!!!

آنا

سلام عزيزم اميدوارم حالت خوب باشه.مواظب کوچولو هم باش. اميدوارم غم های دلت هم زودتر تبديل به شادی بشه منتظرتم

لیلا

سلام ممنوووووووووووووووووووووووووووووووووووووونم طناز جان از بودنت ممنونم می دونم اين حرف ها واست تکرای شده اما بعد از شش ماه که باز به ننت برگشتم فقط دنبال آدرس وبلاگ تو بودم صدتا کامنت رو تو ده تا وبلاگ خوندم تا ژيدات کردم چون نوشته هات مال منه برای منه انگار فقط واسه من نوشتی عين همون دفعه که واسه اولين ژيدات کردم همه ژست هات رو از از تو آرشيوت خوندم اين دفعه هم دارم همه رو می خونم ( هنوز تموم نشده از بس ژر کاری) و ........... خيلی ممنونم تو همون معجزه ای در دنيای مجازی من خدا رو شاکرم که تو رو ژيدا کردم بنويس تو رو خدا هميشه بنويس به نوشته هات نياز داريم می دونی چه نفر نوشته هات رو می خونن و واست کامن نمی ذارن به جای اونا هم می گم اجازه هست ..... خيلی دوست دارم و باور کن جزء اونايی هستی که هميشه واسش دعا می کنم وووووووووووووووووووو هرچه از دل برايد ..... تو هميشه به دل می شينی هم نوشته هات هم خودت ..................

پيام

سلام.دلم واسه وبلاگت تنگ شده بوداميدوارم به همه آرزوهات برسی .بارون . ع ش ق و ....زود برگرد

فریدون

بنويس با هر حرفی خواستی بنويس اما بنويس که بر دل مينشيند نوشته هايت

ليلی(برباد رفته)

سلام .خوبی؟ دوستم من آی ديم هک شده.چون که شما هم جزو اد ليست من هستيد.خواستم خبرتون کنم.

مجيد

باورم نميشه طناز اينقدر کم کار شده باشه

طيب

خواجه عبد الله انصاری الهي / دانايي ده كه از راه نيفتيم و بينايي ده كه در چاه نيفتيم