تعطيلات دخترانه.

سلام

خوب من خوبم! اتفاق خاصی هم نیوفتاده! همه چیز خوبه و مثل همیشه! درگیر کار. کار، کار، کار! خدا رو شکر بهتر از هیچیه!

دلم عجیب برای دوستی تنگ شده، دلم میخواد باهاش صحبت کنم اما نمیدونم چرا پیش نمیاد، یعنی میدونم! بیخیال.

خوب تعطیلات چطور بود؟ تعطیلات من؟ خوب بود! دوشنبه که خواب و فیلم و کتاب، اما سه شنبه! وای محشر بود! مدتها بود اینقدر بهم خوش نگذشته بود!

از اونجایی که ما یک تیم 4 نفره هستیم که مدتی بود خیلی رفت و آمد نداشتیم، یکباره تصمیم گرفتیم معاشرتها رو از سر بگیریم! خوب هفته پیش این گروه کوچیک خونه ما بودم و رفتیم روی تراس و کلی خوش گذشت! کلی غیبت کردیم و کلی خندیدیم! خلاصه که قرار شد بریم یکروز امامه، بریم و یک پیک نیک حسابی داشته باشیم! دیروز رفتیم محشر بود. کلی خوش گذشت! فکر کنین 4 تا دختر اونم از نوع شیطون و نا آروم! پیک نیک عالی بود. کلی خندیدیم، کلی پرخوری کردیم! استراحت خوبی بود. رفتیم پیاده روی و غروب هم در اوج ترافیک برگشتیم. اما بازم خوش گذشت! اونقدر شیطنت کرده بودیم که وقتی برگشتم خونه فقط دلم خواب میخواست. داشتم غش میکردم از خستگی. مدتها بود اینقدر بهمون خوش نگذشته بود. دیروز خالی کردیم جای تموم اونایی رو که میدونستیم از این مدل برنامه ها لذت میبرن و تمام اونایی که دلمون میخواست کنارمون باشن. تصمیم گرفتیم باز هم این برنامه ها رو تکرار کنیم! امیدوارم که بتونیم.

یک سایت جالب بهم معرفی کردن به اسم کتاب مسافر: www.ketabemosafer.com ؛ ایده این سایت ایده جالبیه. یک سری بهش بزنین بد نیست. اگه حوصله تون اومد خودتون فلسفه اش رو بخونین، اگر هم نه که بگین براتون بگم.

خوش باشین. 

/ 23 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دانش

فلسفه ی اين سايت رو مطالعه خواهم کرد البتّه به شرطی که باز بشه !!

مثل آب براي شكلات

چه خوب که دوستانی داری که فقط ازشون دور افتادی و دوباره رابطه رو از سر می گيری.من کسی رو نمی فهمم.کسی هم منو نمی فهمه.با کسی بهم خوش نمی گذره.چه خوب که هنوز می تونی خوشحال باشی.

مجید

من دوست دارم تو برامون بگی

پرنس

سلام خوش به حالت که تونستی ذهنت رو رفرش کنی.....

حميد

اينجا انتظار دستانم را رنگي است به رنگ مهر دستانت ... كمي مارا باش در اين بي رنگي فصل زرد !!!

مهتاب

کجاییی ؟‌چرا نمی نويسی؟