کمی به خودمون بیایم!

سلام

راستش نمیدونم چی باید بگم یا حتی از کجا شروع کنم. فقط میدونم دو روز گذشته برای من روزهای به نسبت جهنمی بودن! اونقدر این دو روز انرژی از دست دادم که فکر کنم حالا حالا ها برای برگردوندنش باید تلاش کنم. دوشنبه شب با دکتر شکوهی قرار داشتیم، علیرغم اینکه ترافیک شدید بود و من کلی هنوز راه داشتم، اما باز تماس گرفتم و از بابت تاخیرم عذرخواهی کردم و تاکید کردم که حتما سر قرار حاضر میشم. قرار ما ساعت ۶:٣٠ بود که معمولا صحبتهامون یک ساعتی طول میکشه، فکر میکنین من کی رسیدم منزل دکتر؟ ساعت ٧:٢۵. خسته و عصبی، وقتی دکتر در رو باز کرد، فقط بهش گفتم معذرت میخوام اما به این صحبت خیلی نیاز دارم. خلاصه که دکتر لطف کرد. کلی صحبت کردیم و من کمی آروم شدم. از دو روز گذشته فقط همین رو بگم، که محیط کارم برام شده جهنم!

تازگیها احساس میکنم دیگه توان موندن ندارم. دیگه نمی تونم این همه هیاهو و اعصاب خراب و این جامعه بیمار رو تحمل کنم. از این همه ادم خسته دور و برم خسته شدم. میتونم بگم در طی چند ماه گذشته ارتباطم رو با خیلی ها قطع کردم. از اینکه آدمهای دور و برم به چشم یک احمق بهم نگاه کنن و سکوت و محبت منو به پای حماقت و نفهمیدنم بزارن خسته شدم. نتیجه اینکه با یکسری از آدمها قطع ارتباط کردم. نکته مثبتش اینکه از دست منفی بازیها و غرغر های الکی و آی افسرده ام و آی دارم میمیرم و آی زندگی چقدر مزخرفه، راحت شدم. از بس زندگیم شده بود آه و ناله شنیدن از دیگران خسته شده بودم. نکته جالب توجه، وقتی من حرف از خستگی و مشکل میزدم همین آدها بهم میگفتن : تو دیگه چرا؟ اه تو چقدر لوسی؟ چرا آه و ناله میکنی؟ حالا این وسط تصور کنین قیافه منو! بگذریم این حرفها بیفایده است.

از شنیدن سقوط هواپیما قرقیزستان خیلی ناراحت شدم. بخصوص که فهمیدم تعداد زیادی از مسافرین این پرواز، به نوعی همکار بودن. کی میخوایم به خودمون بیایم نمیدونم. از وقتی خبر رو شنیدم حالم بد، حس میکنم این یکی از بدترین انواع مرگ! گیر افتادی باشی توی هواپیما، کمربندت باز نشه، و هواپیما در حال سوختن باشه، این یعنی زجر کش شدن. نمی دونم شاید در چنین شرایطی من تصمیم بگیرم به روشی سریع خودم رو بکشم. نمیدونم.

میدونم این پست زیادی تلخ بود. اما این تنها راهی که من برای آروم کردنم میشناسم. گاهی دلم میخواد کاری بکنم و بعد میبینم هیچ کاری از دستم ساخته نیست!

بگذریم.روز خوشی داشته باشین.

/ 31 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باران

همیشه بدو.ن هدف...گیج و گنگ...بی عنوان...خسته...اعصاب داغون...این شده زندگی همه ما..حتی با کسایی که یه روز واسشون می مردیم........دیگرم گرمی نمی بخشی....عشق ای خورشید یخ بسته...سینه ام صحرای نومیدیست....خسته ام از عشق هم خسته....

باقری

[گل] سلام [گل] [گل] به وبلاگ من هم سري بزنيد بروز رساني شد [گل] [گل] روز و روزگارتان خوش [گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب]

ساسان م

گاهی نوشتن آدمو آروم میکنه و گاه صحبت کردن و البته نه حرف زدن با هر کسی. در سختیه زندگی و اینکه گاهی زندگی اینقدر سخت و جهنمی میشه که تحملش سخته شکی نیست ولی زندگی که سختی و بالا و پائین نداشته باشه اسمش زندگی نیست. نمیخوام مث خمیردندون باشم و نصیحت کنم و نه اهلش هستم و نه جسارت میکنم تا شما رو نصیحت کنم. ولی گاهی خدا این دردها رو برامون تجویز میکنه که یه نور بهمون هدیه کنه. باور ندارین منتظرش بمونید. شاد باشید و همیشه نویسان.

سبا

من تو نت گشت میزدم که بلاگ شما رو دیدم و با خوندن یکیش اونقدر جذبش شدم که تا چشمام طاقت بیدار موندنو داشت به خوندن اونا ادامه دادم. تبریک میگم، خیلی ساده و گیرا مینویسی.

خاله خانم

سلام!از شر گچ پات خلاص شدی؟[لبخند] راه افتادی شکر خدا!! (اشتباه که نکردم؟)[سوال]

مسافر

[دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست]

مهتاب

سلام دوست من.[لبخند] آیا می دانید ماه تابان در طول 15 روز فعالیت ؛ 27 مطلب متنوع به شما تقدیم نموده است؟ [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل]فهرست مطالب: [گل][گل] دانلود عکس(9) [گل][گل] ~دنلود موزیک~ [گل][گل] دانلود مداحی(1) [گل][گل] دانلود بازی(2) [گل][گل] دانلود نرم افزار(4) [گل][گل] سوالات و پاسخ های کوتاهِ مهم [گل][گل] آشنائی با عقائد شیعه(1) [گل][گل] اخبار مهم(1) [گل][گل] طنز سیاسی(1) [گل][گل] دانستنی ها [گل][گل] مناسبت ها [گل][گل] صدحكايت تربيتي(کوتاه اما مهم)(1) [گل][گل] ویژه ماه مبارک رمضان(6) [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

هنگامه

عزیزم خیلی افسرده ای- من 3 سال که ایران نیومدم بنابراین نمی دونم چقدر اوضاع بده ولی از شما به عنوان یه دوستی که متنهاتو دیگران می خونن خواهش می کنم شاد باش تا حداقل دیگران از شادی شما و متنها شما غصه ها شون رو فراموش کنن. اینهمه متن پراکنده بیشتر ادم رو غصه دار می کنه.چرا نمی فهمم اینجا هم غمگین ترین ادمها ایرانیها هستند. شاد باشید.