طغيان

دوش دیدم که ملایک در میخانه زدند           گل آدم بسرشتند و به پیمانه زدند
ساکنان حرم ستر و عفاف ملکوت              با من راه نشین باده مستانه زدند
آسمان بار امانت نتوانست کشید              قرعه کار به نام من دیوانه زدند

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

سلام

خوب راستش نمی دونم چی باید بگم! الان درست یک هفته است که سرورهامون خرابه و هنوز هم هیچی به هیچی! فقط یه مشت آدم پر ادعا همین! 3 روزه که سرم درد می کنه، دارو اثری نداره خواب هم همینطور!!!

آخر این هفته پدرخوانده گرامی عزم رفتن کرده و دل من هنوز نرفته براش تنگه! به خانوم و پسرهاش حق می دم که دلشون بخواد برگرده پیششون ولی خوب به خودمم حق می دم!!! به این می گن پرروگی!04.gif

دیگه اینکه آقا جان ما همه چیز اجباری دیده بودیم جز مرخصی اجباری!!! مدیر محترم اعلام فرمودند که آخر هفته آینده تیم پروژه باید تشریف ببرند مرخصی! بی چون و چرا! آقا باید برید مرخصی همین!!!! 33.gifتازه دیروز آخر وقت اعلام کرده؛ درضمن گفته که تا آخر مهر هم از مرخصی هیچ رقمه خبری نیست! درخواست نکنین!!! 18.gifمن نمی فهمم آخه آدم چطوری می تونه اینجوری برنامه ریزی کنه! خوب من دلم مسافرت می خواد 4 روز هم مرخصی دارم ولی پایه سفر خیر! همه گرفتارن هیشکی نمی تونه تو این مدت کوتاه برنامه ریزی کنه و ....!!! خوب حالا من چیکار کنم؟ به مدیر محترم می گم آقا من مرخصی نمی خوام! دوست ندارم بیکار بشینم خوونه! می گه نمی خوام تو این 4 روز قیافه هیچکدومتون رو ببینم! نمی یاين سرکار مفهوم بود؟!!!! 12.gifبابا عجب مدیریتی! عجب مملکت باحالی داریم ها!!! 05.gifبعد می گن چرا به سر ملت می زنه از اینجا در می رن؟!

دیگه اینکه همین! هیچ خبر خاصی نیست! راستی از اینکه ایتالیا قهرمان جام شد خیلی حال کردم! هههههههووووووووووووررررررررراااااااااااااااااااااااا!!!!!!35.gif

اگه امروز بشه می خوام یه سر برم شهر کتاب! دلم کتاب تازه می خواد! یکی نیست بگه دختر خوب تو اول اون دو سه تا کتابی که داری می خوونی رو تموم کن بعد برو سراغ کتاب جدید! ولی با تمام این احوال من دلم کتاب جدید می خواد!

دلم می خواد کودتا کنم! دلم می خواد طغیان کنم، می خوام تمام قید و بندها رو زیر پام بذارم، می خوام یک کار عجیب بکنم! می خوام خرق عادت کنم، شاید چون کمی احساس روزمرگی می کنم! هیجان خونم اومده پایین. می خوام بچه بشم و بچگی کنم و هزار و یک می خوام دیگه! اینکه به این می خوام ها جامه عمل بپوشونم رو نمی دونم اما حتی فکرشون هم بهم انرژی می ده! خوب دلم تحول می خواد! بهترین تنوع و تحول تو زندگی یه مسافرت خوبه! دیدن جاهای جدید، مردمی با فرهنگ متفاوت و ....! حس قشنگیه!

همین دیگه حالا تا ببینیم چی پیش میاد.

روز خوش.

 

/ 1 نظر / 8 بازدید
خرمگس

دختر خوب اول اون دوسته کتابی که خريدی بخون بعد کتاب جديد بخر خب من بهت گفتم خوبه