رسم غریب زندگی!

سلام

خوب راستش نه خوبم و نه بد! تازه از دکتر اومدم! درد قدیمی برگشته، کاریش هم نمی شه کرد! جواب دکتر عزیز خوونوادگی هم یکیه : دخترم نباید عصبی شی! برو مرخصی برو مسافرت! اصلا کارت رو عوض کن! گاهی این کلمات آروم گفته می شه و گاهی با تهدید : فکر کنم باید با آقای پدرت صحبت کنم! به قول خودش این تنها تهدیدیه که باعث میشه من برای یک مدت کوتاه آدم شم! بگذریم!

آخر هفته مثل همیشه بود! بدون هر اتفاق خاص! کتاب خووندم و فیلم دیدم و رفتم پیش خانوم خانومها!

بعد از سالها تونستم فیلم NothingHill رو ببینم! خوب حرفی درباره اش ندارم! من دوسش داشتم!

فیلم Holiday رو دیدم! خوب بود! برای اینکه حس و حالت رو عوض کنی خوبه!

کتاب «سومین قربانی» رو خووندم! یک کتاب پلیسی-جنایی! از اونایی که رو اعصابته ها! اما خوب جالب بود.

کتاب «شماره تلفنت رو گرفتم» رو هم تموم کردم، این یکی هم جنایی-پلیسیه! اینم بد نبود!

هنوز حالم خوب نیست! جمله رو داشتین؟ درد دارم نافرم! دلتنگم بد! از بیخبری بدم میاد فعلا تو بیخبریه مطلقم! دیگه اینکه همین! حوصله کار ندارم! هنوز دنبال کار هستم! میخوام کارم رو عوض کنم! نتیجه اینکه دنبال کار هستم! دنبال کارای رفتنم! دلم هم تنگ شده خیلی زیاد!

زندگی رسم خوشایندی است! آره خوب قبول! خوشایند اما غریب!

دیشب با موونیکا و شنم( از دوستام) رفتیم شام بیرون، آخه تولد موونیکا بود! منم که حالم خراب! باید هم بروی خودم نمیووردم! زود هم رسیده بودم و منتظر بچه ها بودم! داشتم به هفته ای که گذشته بود فکر می کردم و ... که دیدمش! باورش برام سخت بود. سالها بود ندیده بودمش! به سمت اومد و در آغوشم کشید و هر دو تقریبا فریاد میزدیم! «طنازم، خیلی وقتها به فکرت بودم!» چقدر شیرینه وقتی یک دوست قدیمی اونم خیلی قدیمی رو بعد از سالها پیدا می کنی! احساس زیبایی! شماره رد و بدل کردیم و قرار شد با هم در تماس باشیم. انگار برگشته بودم به عقب، به دوران خوش تحصیل! از من یکی دوسال بزرگتره! اما همیشه دوسش داشتم! سختی کشیده بود! اما محکم و استوار و پرانرژی! ستایشش می کردم و حالا بعد از این همه سال وقتی با اون پسر بجه دیدمش، اولین تصورم این بود که مادر شده، بعد فهمیدم که نه پسر بچه، برادرزاده اشه! چقدر زیبا بود دیدن دوباره اش! تا وقتی بچه ها اومدن غرق در خاطرات گذشته بودم! تمام اون سالهای زیبا! آره زندگی رسم خوشایندی است، غریبانه خوشایند.

همین! خوش باشین!

/ 8 نظر / 7 بازدید
خرمگس

آفرين بچه حرف گوش کن بالاخره تونستی خلاصه بنويس و چقدر هم خوب نوشتی موجز و کامل حالا که حرفم را گوش دادی حرف دکترت را هم گوش کن آفرين در ضمن من برای اولين بار مثل اينکه زود اومدم اينجا از اينکه دوستت را پيدا کردی منم يه احساس خوب بهم دست داد دعا کن منم پيداش کنم شاد باشی

مجيد

منم عاشق کتابهای پليسی - جنايی مخصوصاْ شرلوک هلمز هستم . کاش کتابت رو ميدادی منم بخونمش . اميدوارم هر چه زودتر حالت بهتر بشه طناز خانم .

آرش..

از قول رفيقی: نيچه: (اگر انسان بداند چرا زندگی ميکند٬با چگونه هايش کنار می آيد).

ليلی

در مورد رسم زندگی غريب يا ... چيزی ندارم بگم. خوب همينه ديگه چيکارش ميشه کرد؟؟؟

tena

"شل سیلور استاین" ما چی؟! ما چقدر بخشنده ایم؟! ما هم مثل این درخت بخشنده برای کسی که دوستش داریم از همه چیزمون می گذریم؟! بعد از اینکه بهش چیزی بخشیدیم احساس خوشحالی می کنیم؟! شاید داستان زندگی بعضی از ما آدمها اینطور باشه!! چقدر خوبه بخشنده بودن چه احساس قشنگیه که از همه چیزت به خاطر کسی که دوستش داری بگذری خیلی حس قشنگیه "به امید روزهایی که همه مثل این درخت بخشنده و مهربون باشن" وب خوبی دارین به منم سری بزنین

سوده

سلام سلام ، آخه نميشه از خودم بنويسم چون بايد برم کنفرانس بدم آره اينترنتم بد نيس ، ممنون واسه راهنمائيت

محمد

به نظر من نه کار عوض کردن می خواد و نه مسافرت رفتن. می خوای بهت بگم چيکار کن؟ من هر وقت دکترا ازم قطع اميد می کنن همين کار رو می کنم.