خوبیهای زندگی!

سلام

خوب راستش نمیدونم از کجا باید شروع کنم. این چند وقت اونقدر سرم شلوغ بود که حتی فرصت نوشتن پیدا نکردم. هرچند که میدونم زمان بهانه است، شاید موضوع از جای دیگه بود.

پنجشنبه صبح با یک خبر خوب شروع شد. خبری که مدتها بود منتظرش بودم و درست زمانی که تقریبا بیخیالش شده بودم و شاید هم تا حدودی ناامید، خبر رسید. امیدوارم همه چیز طبق برنامه و صحیح پیش بره.

امروز صبح هم با یک خبر خوب شروع شد. نامه ای داشتم از دوستی خوب و قدیمی (اگر پستهای قدیمی رو خونده باشید حتما رامین رو میشناسید) نامه زده و گفته که داره برمیگرده ایران. البته هنوز زمان رسیدنش معلوم نیست. قرار شد خودش خبر بده. دلم براش کلی تنگ شده، خوشحالم که میتونم ببینمش. دیدنش بعد از این همه وقت خیلی محشر. کلی حرف برای گفتن داریم.

باز هم مسافرم. خیلی حس خوبی که امسال برای من سال سفر بود. اگر خدا بخواد برای ژانویه، حدود یک هفته نیستم. یک سفر تفریحی که میدونم سفر خیلی خوبی خواهد بود. البته قبلش هم احتمالا یک سفر چند روز به کیش خواهم داشت. برای یکی مثل من عشق سفر، این یعنی زندگی. حالا تا ببینیم چی پیش میاد. هنوز هیچی قطعی نیست. اما حتی تصورش هم به من روحیه میده و کلی برام انرژی مثبت.

میبینین به این میگن معجزات زندگی، کافیه ازش اتفاقات خوب بخوای و بعدش ببینی چقدر سریع برآورده میشن. ممنونم بابت تمام معجزات زندگیم.

امیدوارم که هفته خوبی پیش رو داشته باشیم.

/ 2 نظر / 7 بازدید