برف و آرزوهای محال!

گفتم که یافت می نشود گشته ایم ما

گفت: آنچه یافت می نشود آنم آرزوست.

سلام

آره آنچه یافت می نشود، آنم آرزوست! هوا رو دارین؟ انوقت تو این هوای محشر من نشستم اینجا و دارم بیرون رو نگاه می کنم و هزار و یک فکر توی ذهن نا آروم من برای خودشون چرخ و فلک بازی می کنن! منم که هیچی نشستم برای خودم!

کلی آرزو و دل خواسته محال دارم! حالا اینکه محال رو چی تعریف کنیم خودش بحثی ست جذاب! دلم میخواست می رفتم بیرون، با یکی که خیلی عزیزه! شاید می رفتیم قدم میزدیم شاید ... نمی دونم! با خودم فکر میکنم اگه شرایط طور دیگه ای بود، ما الآن کجا بودیم؟ اصلا می شناختیم همدیگرو؟ اصلا اینقدر برای هم جذاب بودیم؟ نمیدونم!

من دلم برف بازی میخواد،دلم میخواد برم آدرم برفی درست کنم! به یاد تمام لحظات زیبای کودکیم! دلم میخواد با اونی که عزیزه برم برف بازی! بعدشم یک لیوان قهوه داغ!  دلم قهوه میخواد! آخرشم این دل هوایی من سر منو به باد میده!

چند روزه دلم برای آقای پدر تنگ میشه! نه که مسافرت باشه یا نبینمش ها نه، همین جاست، هر شب هم می بینمش اما بازم دلم براش تنگ میشه! رابطه من و آقای پدر رابطه پیچیده و غریبی! شاید یک روز درباره اش نوشتم! رابطه شما با پدرتون چطوریه؟

کاش میشد میرفتیم بیرون! کاش میشد زندگی رو متوقف میکردیم! کاش میشد شرایط رو تغییر میدادیم! کاش و هزار و یک ای کاش دیگه! بیفایده است! باید با شرایط ساخت! بماند شرایط فعلی شرایط خیلی بدی هم نیست! تو این روز برفی دوست داشتین چیکار کنین؟

فعلا.

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یه دوست

سلام دوست عزیز شما می توانید رایگان سایت خود را در دایرکتوری کاملا فارسی ما ثبت کنید این کار به شما کمک می کند تا در موتور های جستجو اعتبار بیشتری کسب کنید البته قابل توجه است که همراه با ثبت وبتان می توانید در قرعه کشی ما که یک ربع سکه می باشد نیز شرکت کنید اگر با چگونگی ثبت لینک مشکلی داشتید به ادرس زیر بروید http://dir-link.com/page.php?id=news اینکار در راستای حمایت از ایرانیان صورت گرفته تا بتوانیم خود را به جهانیان معرفی کنیم به امید فردایی که ایران و ایرانیان در جهان وب جایگاه اصلی خود را پیدا کنند در صورت داشتن هر گونه سوال با پشتیبان ما به صورت انلاین مکاتبه کنید Id: dir_link موفق باشید

خرمگس

چه جالب دوست عزيز منم در تهران وقتی برف اومد ارزويش اين بود با يکی زير برف راه بره و برف بازی بکنه شايد ارزويش اين بود که من باشم ولی حيف که نبودم کنارش انشالله به شما خوش بگذره

مهيار

دوس داشتم برم تو برفا حسش کنم و از زيبائی کسی که آفريننده شه لذت ببرم.. البته ميدونم که ايت زيبائی بيرون متاثر از زيبائی درون آدمائيه که دور و بر مان

تخته خاکستری

لحظات خاصی ست. اين لحظه های ناب. البته آن قدر سرد است که نمی شود بيرون رفت. قهوه و پشت پنجره بيش تر می چسبد!

مثل آب برای شکلات

اينجا برف مرف نداريم!هوا سرده و باد برف رو از روی کوه مياره پايين.اما اين مهم نيست.مهم اينه که هيچ کس نيست من بخوام باهاش برم برف بازی يا قدم بزنم يا اينا.از اين هوا همون قدر متنفرم که از هوای بارونی دو نفره.من فقط يکی ام.

.

لاله

اين همه برف .... بيا بازی .

ياسمن بانو

و برف وبرف و برف و هزاران ارزوی محال که وقتی دستتو دراز ميکنی تا تو دستش جا بدی ميبينی خودتی و خودت ...