عطر کاج

سلام

خوبید؟ هوای دل انگیز پاییز رو دارید؟ مدتها بود که دلم هوای بارون کرده بود. دیروز اونقدر ترافیک شدید بود که فکر کردم اگر پیاده برم زودتر میرسم خونه. نتیجه اش شد یک پیاده روی ملایم زیر نم نم بارون. بارونی که نرم نرمک برای خودش میبارید و من که نرم نرمک و به آرومی قدم بر میداشتم. حس خیلی خوبی بود. وقتی رسیدم خونه حس میکردم روحم آروم شده، پاک شدم از هرچه سیاهی و دلگیری.

یک نکته ای رو هنوز نتونستم درک کنم و اونم ارتباط بین هوای ابری و ترافیک وحشتناک شهر! نمی فهمم چرا دو قطره بارون باید باعث شه که فاصله دو تا کوچه، یعنی زمانی حدود ۵ دقیقه، در ۴۵ دقیقه طی بشه؟ اگر ارتباطش رو فهمیدید به من هم بگید.

مدتها بود که عطر کاج بعد از بارون شبانه رو از یاد برده بودم و امروز این عطر دوباره برام زنده شد، درست مثل زنده شدن خاطرات قدیمی، خاطرات کودکی.

امروز، روز آرومی رو شروع کردم. هوای دل انگیز، پیاده روی، موسیقی آرام و نیمه کلاسیک. امیدوارم تا پایان روز هم به همین آرامی سپری بشه.

یک نکته دیگه رو هم هیچوقت درک نکردم و اونم اینکه چرا بعضی ها فکر میکنند اگر وسط خیابون واستند، زودتر ماشین گیرشون میاد؟ و نتیجه این رفتار، تبدیل یک خیابان ٢ باند به ١ باند و حتی گاهی کمتر! ارتباط این یکی رو هم اگر فهمیدید به منم بگید.

/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کافه گپ

از این سوالهای معلوم بی جواب توی ان مملک زیاده رفیق !!‌ لذت تنفس هوای دل انگیز و قدم زدن و موسیقی لایت رو بچسب که پنداری وقت تنگ است و ... [لبخند]

نازنین

سلام دوست عزیز ایادقت کردی که تو99درصدنوشته هات حالت بده وحوصله نداری وبقول خودت دلت میخوادباهمه دعواکنی؟خوب اینهاهمه علایم افسردگیه من نمیدونم چطورخودتودخترشادی میدونی درحالیکه این همه کمپلکس روانی داری!

سامه

چقدر کنجکاو [نیشخند]

پدر

ارتباط باران با ترافیک که واضحه...همه از ترس یواشتر رانندگی می‌کنند...

مزدک موسوی

-:" اصلاً به رستگاری ما شک نیست..." ، گفتی که از تبار رسولانیم؟ من یوسفم عزیز ! نمی بینی ؟ با یازده برادر کنعانی... سلام با غزلی به روزم و منتظر نظرات ارزشمند شما دوست گرامی راستی : در مورد یک کتاب متفاوت ! سه گانه ی روز اول عشق رو بهتون پیشنهاد می کنم! یه سوال دیگه : می تونم لینکتون کنم؟ برفراز بمانید

زمانه قرعه نو می زند به نام شما

سلام دوست عزیزم مطالبتون رو خوندم و باید بگم از آشنایی با چنین دوستی و چنین وبلاگی خوشحالم و باید بگم مطالبتون و نوشته هاتون یه حسی توش داره و یه جورایی است پیشاپیش فرارسیدن عید قربان رو به شما تبریک میگم ایام و اوقات بکامتان خورشید وجودت همیشه گرم و تابنده و بی غروب باد منتظرتم تا بیای و به کلبه ی من هم سری بزنی و دوستیمون پایدار باشه زود زود بیا رفیق یاعلی[گل]

پرنس

سلام...بدترین چیز اینه که آدم تو این ترافیک دستشویی هم داشته باشه[زبان]