تب و تاب!

این روزا خیلی دلتنگم، چرا؟ نمیدونم! برای کی نمیدونم! فقط میدونم دلم تنگ و از اونجایی که دلتنگی گاهی با خودش غصه میاره، این روزا خیلی زود دلم میگیره! از چی؟ نمیدونم! از کی؟ نمیدونم! حتی نمیدونم چرا! شاید چون اینجا دوباره بهار شده، شاید چون من کمی خسته ام، شاید چون خوابم بهم ریخته و یا شایدم چون از صبح که بیدار میشم، نوایی در گوشم زمزمه میکنه: دلگیرم از این شهر سرد، این کوچه های بی عبور، وقتی به من فکر میکنی، حس میکنم از راه دور!

ببینم هنوزم به من فکر میکنی؟ هنوزم دلت تنگ میشه؟ این روزا خیلی دلم تنگ میشه، برای تو که نه، برای حس خودم، برای اون حس دوست داشتن بی حد و مرز، برای اون حس دوست داشتن بدون هر توقعی، شاید نشه اسمش رو عشق گذاشت، اما برای اون حس دوست داشتن بی انتها! برای تپیدن دلم قبل از هر دیدار، برای اون همه اضطراب و دلهره که دیدنت به یکباره آب میشد و از یاد می رفت، برای انتظار، برای انتظار یک تماس، یک لحظه دیدار.

میدونی سالهاست که دیگه چنین حسی رو ندارم! روزی دریچه قلبم رو برای همیشه بروت بستم، همون روزی که برام غریبه شدی، انگار دریچه قلبم رو بروی تمام اون حس و حالها و تب و تابها برای همیشه بستم.

حالا امروز دل بستن و دوست داشتن و اون تب و تابها تبدیل به یک رویا شدند، یک آرزو! آرزویی که انگار آرزویی محال باشه! نه که تو این سالها کسی رو دوست نداشته باشم، نه، دیگه اونجور پر اشتیاق کسی دوست ندارم.

این روزها خیلی دلتنگم، دلتنگ تو که نه، دلتنگ اون حس و حال و تب و تاب!

/ 7 نظر / 39 بازدید
mesam

درود عزيز دلم من لحظات خوبي رو تو وب زيبات داشتم . باعث خوشحالي منه كه به وب من هم سر بزني فقط خداكنه كه به خوبي وب شما باشه [گل]

سارا

LOVE CAN HAPPEN AGAIN .. PEOPLE COME THEY GO .. BUT LIFE MOVES ON ....:))

هانیه

سلام عزیزم.حس منم دقیقا شبیه حس شماست.هنوزم آدمایی هستن مثل من.نوشته هات تمام حرفای دل من بود.

شایسته

چرا دیگه نمی نویسی؟ اوضاعت چطوره؟

سام

سلام منم این روزا حس تو رو دارم خانمی منم هم اسم توئه ولی از حس من نسبت به خودش خبر نداره

leila

I hope you are alright after that crash, I'm worry about you and I wish to hear from you as soon as possible.. Regards.

altina

سلام دلتنگی حس قربیه هم دوست داشتنیه هم غیر قابل تحمل منم این روزا خیلی دلتنگ میشم[لبخند]