ستاره های عشق

سلام

خوب راستش هنوز گیجم و خجالت زده! از طرف دوستانی که لطف زیادی به من دارن. باورش شاید کمی سخته، چرا نمیدونم! نمیدونم چرا فکر میکرد خیلیها فراموشم کردن و دیدم نه! امسال هم گذشت، و چه زیبا و پر محبت، چه از سمت خوونواده و چه دوستان! دوستایی که خیلیهاشون اگرچه همیشه نه اما در زمان نیاز همیشه کنارم بودن! دوستانی که امسال بعضیهاشون سعی کردن اولین نفر باشن، و برای من همشون اولین نفر بودن! دوستایی که مثل ستاره های آسمونن، مهم نیست که هوا ابری باشه یا صاف، مهم نیست بتونی ببینیشون یا نه، مهم اینه که میدونی هستن! همیشه هستن، همیشه کنارتن! تا تو تنها نباشی و این بین تنها چیزی که معنا نداره فاصله است! دوستای گلم ممنون؛ یک دنیا ممنون.

همیشه فکر میکردم کسی که 29 سالشه چقدر بزرگه، امروز میبینم نه بابا، از این خبرا هم نیست، من که هنوز بچه ام، با کلی شیطنت کودکانه! همیشه فکر میکردم در سال یک روزه که ماله تو، اما امسال فهمیدم نه اون روز تنها روزیه که مال تو نیست، مال مادر مهربونته! امسال به واسطه همکاری با خانمی باردار اونم طی 9ماه هرروز، روزی 8 ساعت و شاید کمی هم بیشتر، به واسطه این نزدیک بودن، تازه کمی حس کردم، حس و حال مادرم رو زمان بارداری من، حس کردم تمام دلهره ها و وحشتهاش رو برای بچه اول! تجربه جدیدی که در عین زیبا بودن عجیب ترسناکه! تازه درک کردم قسمتی از سختیهایی رو که کشیده! برای همینه که میگم دیروز، روز من نبود، روز خانوم مادر بود، به واسطه تمام دردها و سختیهایی که برای تولد من تحمل کرده بود! اونم با اون سن کمش! میخوام فریاد بکشم و بگم که دیوونه وار دوستش دارم و می پرستمش! دیروز، روز من نبود! روز تجربه پدر شدن، اونم برای اولین بار، با یک دنیا مسئولیت سنگین برای آقای پدر بود. دلم میخواد بغلش کنم و از ته دلم بگم که چقدر دوستش دارم! فریاد بکشم تا همه دنیا بدونن، اگه من هستم، اگه من شادم، اگه خوشبختم فقط و فقط بخاطر این دو فرشته همیشه همراهمه! فرشته هایی که طاقت دوریشون رو ندارم! فرشته هایی که تمام رنگهای زیبای زندگی بخاطر وجود اوناس.

هفته زیبایی داشتم! خیلی زیبا! پر از عشق و محبت، پر از سورپریز! یکی از زیباترینهاش سبد گلی بود که دیروز گرفتم، سبد گلی پر از زنبق و گل سرخ!

آخر هفته خوشی داشته باشین.

/ 9 نظر / 4 بازدید
آزاده

سلاممممممممممممم اگه درست فهميده باشم تولدته تبريک ميگم هم به خودت هم به اون دوتا فرشته خيلی با احساس نوشته بودی ايشاله که هميشه شاد و سرزنده باشی

آنا

سلام تولدت مبارک. اميدوارم مامان و بابا هم هميشه سايه سرت باشن. منتظرتم

همفری بوگارت

ببين با اين حرف خودتو گول نزن که هنوز جونی پيرشدی رفت حالا واقعا بگو چند سالته ۳۹۴۹ اخه ميگن خانما راست نمگن سنشونو

جوکر

جوکر تولد شما راتبريک ميگه!طبق ژيشبينی جوکر سال خوبی را خواهيد داشت و ژيک ها بر شما حکمرانی خواهند کرد!!‌سرزمين جوکر در انتظار شماست!

مريم پاييزی

سلام طنازم خوبی؟ خوب مطمئنا من اولين نفر نيستم ولی بعضی وقتا آخرين نفر بودنم بد نيست خوب يه معذرت خواهی به تو و همه ی دوستام بدهکارم چون اين مدت به خاطر مشکل خودم اطرافيانم و فراموش کرده بودم پس معذرت !!! خوب حالا هم اول از همه به پدر مادر مهربونت که گلی مثل تو رو دارن تبريک ميگم بعدشم يه دنيا عشق و خوشبختی واست آرزو ميکنم . اميدوارم امسال همونطور که جوکر پيشبينی کرده سال خوبی برات باشه و عاشق باشی البته در کنار معشوق اين يک شاخه گل مجازی با يه دنيا عشق تقديم به تو

مجيد-ع

فکر نمی کردم اينقدر دختر با احساسی باشی .

مجيد

من ۵ تا آرزو کردم !!! راستی من منتظرم . نکنه از مسافرت منصرف شدی ؟

مهتاب

هر سال و هر روزت شاد و پر از لبخند و عشق و ستاره باشه

اقيانوس

سلام ممنون که به من سر زدی بازم بيا