تراوشات يک ذهن خسته!

سلام

خوب من کمی تا قسمتی خوبم! دلم گرفته خیلی زیاد. دلم کافی شاپ میخواد. دلم مسافرت میخواد. دلم آزادی میخواد.

تازگیها خیلی زود احساس خستگی میکنم! باید براش یک راهی پیدا کنم!

دیروز با خانوم مادر؛آقای پدر و خانوم خانومها رفتیم امامه. نمی تونم اون همه زیبایی و رنگ رو توصیف کنم. فقط یک کلام محشر بود. و من باز دیروز از خودم پرسیدم چیکار دارم میکنم؟ نمی دونم موندم دو دل بین رفتن و موندن! ( حالا نیست که همه کارام درست شده! یکی نیست بگه صبر کن جوابت بیاد بعد از این تفکرات بیربط داشته باش!) خلاصه که این روزهای زیبایی پاییزی رو از دست ندید.

از تنهایی خسته شدم. دلم یک دوست میخواد. نمی دونم من درست جستجو نمی کنم یا اینکه تو این زمونه دیگه دوست پیدا نمیشه! نمی دونم.

اینم از این. پاییز زیبا و دوست داشتنی داریم امسال. راستی یادم رفت بگم؛ اگه با هزینه بالا مشکل ندارین حتما یک سری به رستوران ژاپنی سریانا تو خیابون بیژن نرسیده به هتل هما بزنین. رستوران جالبیه. البته باید از قبل رزرو کنین. ما ( من و خان داداش و عروس خانوم و خواهر خانومی) که شب خوبی داشتیم. غذا هم برخلاف تصور من خوشمزه بود. فقط کمی گرونه!

محل جدید هم؛ بد نیست دارم بهش عادت میکنم. دلم یک حادثه خوب میخواد؛ شایدم یک معجزه!

/ 9 نظر / 5 بازدید
sherry

حتما يک معجزه ی خوب به زودی برات اتفاق ميوفته، فقط يک شرط داره. اونم اينه که بايد خيلی جدی به واقع شدنش باور داشته باشی، اونوقت شک نکن که رخ خواهد داد.

هيچ کس

اره...منم دقيقا می خواستم همينو بگم...که شری عزيز گفته.....

آرام

موفق باشی وبلاگ نازی داری ... اگر تونستی به من سر بزن ... تنها بودی به من سر بزن خانه من جای تنهايی می شه

ياسمن بانو

دوست پيدا نميشه .....از برای معجزه ارزو منديم

گلی

احساس جالبی کردم بعد خوندن متن هات..اونم اين که بر اساس حس من خيلی شبيه به من مينويسی..در مورد دوست هم بايد بگم اين روزها اون قدر کم شده که بهتره دعا کنی با نارفيقش نيفتی حالا رفيق پيشکش!

مهشاد

سلام طناز جون من هم موافقم بهتره دعا کنيم گير نا رفيق نيفتيم دوست پيشکش با يکی از دوستان خيلی صميمی که حدود ۱۷ سال هست که با هم دوست و رفيق هستيم و مسافرت / عروسی فاميل و حتی مراسم عزاداری دوستان هم رو هم شريک ميشيم درباره پيا نشدن دوست تو اين دورو زمونه حرف ميزديم و به اين نتيجه رسيديم که بالای ۲۵ سال شايد ديگه نتونی دوست واقعی حالا پسر يا دختر بودنش فرقی نداره پیدا نمی کنی ولی شاید بشه ما دوستان خوبی بشیم

هادی

سلام امون از این خستگی ای که می گی که تمام زندگی مارو داره پر میکنه ! راستی دیدم راجع به Mulholland Dr نوشتی منم تا یک نقد نخوندم گیج بودم البته اطلاعاتی راجع به روانکاوی هم برای فهمش حتماً لازمه . برای اولین بار اینجا میومدم و بهم چسبید

تخته خاکستری

من هم رستوران بی بی را پيشنهاد می کنم. غذای لبنانی دارد. با سالاد معرکه. روبروی پارک ملت. گران هم نيست. طبقه بالا و مشرف به پارک..... با معجزه هم موافقم. کاش بشود. گيرم که از نوع حادثه هم نباشد.

آويزون

سلام حالی برديم مبسوططط از اوپن ای نيو ويندوز وبلاگتان