باز هم بهار و ...

بهار، باران، برف، صبح زود، هوای ملس، بلاتکلیفی، دودلی، تصمیم نهایی، رانندگی تا ابد، پیاده روی زیر برف و باران، خیس شدن و سرما، زمینی که نفس کشیده و گرم، رانندگی و رانندگی و رانندگی، موسیقی آرام و دلنشین، پنجره باز، قدم زدنی دلنشین، من و عشق و زندگی، تلفنی دل انگیز، صدایی جذاب، صبحی شیرین، آغازی نو، من و خوشبختی و شادمانی، لیوان قهوه، پنجره ای رو به باران، و زیر لب زمزمه میکنم :" من چه سبزم امروز و چه اندازه تنم هشیار است."

باز هم بهار و سرزندگی، باز هم بهار و دلخوشی، باز هم بهار و عشق، باز هم بهار و باروری، باز هم بهار و سرمستی، باز هم بهار و من و اوج لذت زنده بودن.

سپاس از این همه لطف، سپاس از این همه رنگ، سپاس از این همه عشق، سپاس از این همه مهربانی و رحمت.

/ 4 نظر / 6 بازدید
عسلی

سپاس از اینهمه انرژی و موج مثبت[قلب] امیدوارم که هر روز و هر ماه سالت بهاری باشه[ماچ]

گروه اکسیر

سلام یادداشتهای یک زن . سال نو را به شما و تمام بازدیدکنندگان وبلاگتان تبریگ میگوییم و برای شما و انها ارزوی موفقیت داریم. وبلاگ جالب و پرمحتواییی دارید . تبریک میگم . خوشحال میشیم از وبسایت ما هم دیدن کنید. ما در وبسایت خود با برنامه های نظیر اسپمر رایگان رومها ، اموزش تخصصی هک ایدی و سایت ، سورسهای کمیاب و درخواستی شما ، مقالات جالب و ... منتظر شما هستیم. موفق باشید.

سیامک ساسانیان

سلام.. احوال شما؟.. سال نو مبارک... چقدر خوب.. چقدر سرسبز و شاد و بهاری... همیشه بهاری باشی...[گل]

عادل

خوشحالم كه صبح شنبه رو با نوشته‌هاي مثبت و پر از اميد شما شروع كردم. اميدوارم اين حس مثبت تا هميشه در دل ما باقي بمونه. دوست دارم يك بار ديگه نوشته‌تون رو بخونم ....