یک آخر هفته آروم

سلام
دیدید گاهی وقتها یک دنیا حرف برای گفتن داری اما نمی تونی بگی! نه اینکه روت نشه یا خجالت بکشی با اینکه گفتنشون سخت باشه، نه! گاهی یک دنیا حرف برای گفتن داری اما نمی دونی از کجا باید شروع کنی، آخه حتی دقیقاً نمی دونی حرفات چی هستن! یک مشت فکر تو سرته که باید تبدیل به کلمات بشن اما خوب نمی شن! نتیجه اینکه یک ذهن درگیر داری، می خوای درباره اش حرف بزنی تا آروم شی اما برای بیانشون هیچ لغتی رو پیدا نمی کنی! این می شه که تو کتابها، تو فیلمها و گاهی هم تو زندگی و خاطرات دنبال پیدا کردن لغات می گردی! من الآن دقیقاً تو همین شرایطم!!!
این روزا خیلی درگیر درس خوندنم در نتیجه فکرم بیشتر رو این موضوعه! در ضمن برای کارم هم باید یک گزارش بنویسم با ترجمه اش مشکل دارم!!! اما خوب داره پیش می ره!
آخر هفته به آرامی و توام با آرامش گذشت، خیلی خوب بود! به خیلی از کارهام رسیدم. بعد از مدتها فرصتی بود برای فیلم دیدن.
مکس! جالب بود ! من موندم که چرا وزرات ارشاد بعد از خووندن فیلمنامه مجوز ساخت براش صادر کرده بعد هم چند روز رو اکران و آخرش هم توقیف!!!! فیلم خیلی حرف برای گقتن داره، خیلی!
Over the Hedge اگه اهل کارتون دیدن هستین براتون جالب خواهد بود. من که خیلی باهاش حال کردم! آخه می دونین من و کودک درونم هنوز که هنوز عاشق بچگی کردنیم! با هم کارتون می بینیم، گاهی شبها با هم می ریم پارک و تاب سواری می کنیم! تازه این کودک درون من ( نیست که خیلی کوچولوه، تا زه یک مدت طولانی هم از من دور بوده) گاهی شبها میاد پیش من می خوابه و من براش کتابهای داستان قدیمی ( مال زمان بچگی خودم) می خونم و گاهی هم براش قصه می گم، از اون قصه هایی که مادر بزرگها برای نوه هاشون می گن و یه روزه اونا هم برای نوه هاشون! خلاصه که اگه اهلشین بشینین با کودک درونتون به همراه یک ظرف بزرگ پاپ کورن و یا شایدم چیپس ببینینش!
Davinci Code این یکی خیلی محشر بود. قبلاً کتابشو خوونده بودم خیلی وقت بود منتظر بودم که فیلمش رو ببینم! خیلی محشره! نمی دونم نظر من اینه، من هم داستانش رو خوشم اومد هم خوب بازیها رو بخصوص تام هنکس! خلاصه اینکه خیلی لذت بخش بود!
دیگه اینکه همین، کلیدر رو هنوز تموم نکردم. کتاب تازه داره جذاب می شه و من فرصت خووندن ندارم!
خوش باشین.

  
نویسنده : طناز ; ساعت ۱٠:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٧/٢٢