از همه جا!!!!

سلام

من برگشتم، البته چند روز پیش و خب شرمنده از اینکه تاخیر داشتم. از کجا شروع کنم نمیدونم، از سفر که عالی بود، از دلتنگیم برای اینجا و دوستام که زیاد بود، از خونه که وحشتناک بهم ریخته است، شاید یکی یکی و به نوبت از همه بنویسم!!!

اول سفر، جای همگی سبز، فوق العاده بود. بماند که کلی وقت کم آوردیم. اگر اجازه بدید در اولین فرصت براتون از این سفر خاطره انگیز مینویسم.

دوم، خونه و زندگی، درست یک روز پس از شروع سفر ما، عملیات نقاشی منزل شروع شد، حالا تصور کنید که دقیقه نود من نمیدونستم باید اتاق جمع کنم یا چمدون ببندم، که البته هر دو انجام شد. از روزی هم که برگشتیم، در حال زندگی صحرایی به سر میبریم. در گرد و خاک و رنگ و ...! اما خب برای خانه لازم بود. فکر کنم اگر امروز آقای پدر فرصت کنن بریم برای انتخاب کفپوش برای اتاق من و خانوم خواهر! اینجور که از ظاهر فصه پیداست حدود ٢٠ روز دیگر هم در وضعیت صحرایی خواهیم بود! اینم برای خودش تجربه ای!

سوم، خیلی دلم برای اینجا و دوستام تنگ شده بود. علیرغم اینکه فرصت فکر کردن به این محیط مجازی نبود، اما بازهم من دلم هوای اینجا رو داشت. دلم برای بعضی نوشته ها و نویسنده هاشون تنگ شده!

چهارم، اوضاع خراب و بهم ریخته، نتیجه : با اجاره من برم کمی به کارهای عقب افتاده برسم.

با یک دنیا آرزوی خوب در آغاز هفته ای زیبا و کمی سرد!!!!

  
نویسنده : طناز ; ساعت ۱۱:٠۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۱٠/٢۱