من؛ يک ارديبهشتی!

سلام

بیرحم، تسلیم نشدنی، عجیب و مملو از تضاد، غالباً خودپسند، سلطه جو، اصیل، یک نجیب زاده واقعی، دارایی افقی وسیع، دارای عکس العملهایی غیر منتظره، دارای جاه طلبی بی‌حد و مرز، همراه و شریکی سخت و غیر معمول و کمیاب، بسیار حسود و پرحرارت، بدون انعطاف پذیری (انعطاف ناپذیر)، خود انگیز ( در صورتیکه موردی بدون برنامه قبلی پیش بیاید می تواند به سادگی همه چیز را تحت کنترل خود درآورد!!!!)، همیشه قابل دوست داشتن نیست اما غالباً بسیار تحسین بر انگیز است، همواره دارای ایده‌های استراتژیکی مبتکرانه و خلاقانه است!!!!

اینایی که می گفت من بودم‌ها! تصور کنین قیافه من رو موقع خوندن چنین متنی!!! درخت تولد من گردو! و خوب این هم خصوصیات کسی که درختش گردو! راستش نمی تونم نظر بدم چقدر درست یا نه! اما می تونم بگم فوق العاده جالب بود. شاید چون اولین متنی بود که شبیه هیچ نوع طالع بینی و تست روانشناسی و ... دیگه‌ای که قبلاً خونده بودم، نبود!!!

خوب بزار ببینم، تسلیم نشدنی، آره خوب کله شقم و رام نشدنی نتیجه اینکه تسلیم نمی شم!!!! و خوب چنین آدمی اصولاً باید سلطه جو هم باشه! نه حالا که فکر میکنم می بینم تقریباً درست! بیرحم و حسود؟ اینو نمی دونم شاید باشم! پر حرارت؟ کی من؟ بابا بیخیال! من سالهاس در انجماد به سر می برم! اما خداییش گاهی غیر قابل تحمل ، دوست داشتن و ... میشم! یکی عادت داشت همیشه می گفت : دوست داشتن تو در عین سادگی سخت‌ترین کار ممکن است!!! نمی دونم شاید! البته بماند که من این جمله رو نه تنها ازش برداشت منفی نکردم که به عنوان یکی از زیباترین تعریفهایی که ازم شده بود حفظش کردم!!!! اعتماد به نفس دیگه، چکنیم!

آها یک چیز دیگه یک خصوصیت اردیبهشتی ها رو نگفته، اونم اینکه یک اردیبهشتی درست زمانی که فکرش رو نمی کنین ازتون میخواد بهش بگین : دوستت دارم! و جمله معروف : بگو دوستم داری!!! رو بهتون تحویل میده!!!! راستش من فقط یکبار چنین چیزی رو درخواست کردم و بماند که مثل چی بعدشم پشیمون شدم و به غلط کردن افتادم، اما شاید براتون جالب باشه بدونین که دو شب بعد از اون، در یک جمع دوستانه، بنده خدایی با عصبانیت از دوست دختر اردیبهشتیش صحبت می کرد و کلی شاکی بود که این خانوم اصلا جلسه اینا که حالیش نمی شه، در بدترین مواقع گیر میده که : بگو دوستم داری!!!! حالا تصور کنین صحنه رو! من بار اولمه طرف رو می بینم و ولو شدم رو زمین آشپزخونه به خندیدن! اونم به همراه دوستانی مشترک که قضیه دو شب پیش جلو اونا اتفاق افتاده بود! خلاصه که به این نتیجه رسیدیم این خصلت اردیبهشتی هاس!!! من که دیگه غلط بکنم چنین حرفی بزنم دیگران رو نمی دونم! خلاصه که جوکی بود برای خودش! بماند که این دیگه شد تیکه جمع!

خوشحالم که فردا تعطیل! خیلی بهش نیاز دارم! خیلی خسته‌ام! دلم فیلم خوب میخواد کسی سراغ نداره؟ گفتم فیلم، من موندم بعضی از این کارگردانها و فیلمنامه نویس‌های ما با خودشون چه فکری می کنن؟ نمی دونم فیلم کلاغ پر رو دیدید یا نه! اگه ندید که خوب بسی خوش به سعادتتون اگر هم که دیدید هیچ! برای اونایی که ندیدن! ترجمه فارسی فیلم "Addicted to Love" حتی دیالوگها! باورم نمیشد! نمی دونم جدا نمی دونم این همه هزینه و صرف وقت برای چنین کاری! احمقانه است! تو جشنواره فیلم کنعان رو هم دیدم! اگر کسی این قیلم رو دیده و فهمیده قصه چی بود لطفا به منم بگه! فکر کنم فیلم زیادی برای رده سنی من سنگین بود! همینه دیگه، هی من میگم آقا بیخیال بزارید ما به همون افسانه‌های آبکی دلمون رو خوش کنیم هی بگید نه بیا فیلم سنگین ببین! نمیشه دیگه!

بیخیال! تعطیلات خوشی داشته باشید!

  
نویسنده : طناز ; ساعت ۱:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۱۱/٢۱