هفته گذشته!

سلام

خوب حالم خوبه. زندگی هم خوبه مثل همیشه هم احساس خوب خوشبختی دارم! هفته گذشته پر بود از کلی اتفاقات خوب و بد و اخبار مختلف.

سه شنبه غروب یک تلفن مشکوک داشتم و شماره ناشناس! زنگ زدم ببینم طرف کی بوده دیدم یکی از دوستای خوبم که مقیم دبی اومده ایران. خلاصه که از سه شنبه با این دوستم هستم. کلی بهم ریخته بود. یکسری اتفاقات کاری براش پیش اومده که حسابی بهم ریخته اومده بود کاراش رو روبراه کنه و یکسری حساب ها رو بررسی کنه! شب وقتی باهم رفتیم دفتر دوست مشترکمون، کلی برام صحبت کرد و برام از حال بدش گفت. نکته جالب تو حرفاش نحوه نگاهش به این موضوع بود. برام جالب بود که تو این شرایط سخت باز هم خدا رو شکر میکرد و خیلی هم مثبت به موضوع نگاه میکرد. به قول خودش تنها نیاز به صحبت کردن با یک دوست داشت. خیلی گپ زدیم، یک زمانهایی هم ساکت بودیم و از سکوتمون لذت می بردیم. آخر شب هم رفتیم آب انار خوردیم. فکر کنین من که از صبح فشارم خیلی پایین بود، آب انار هم خوردم. دیگه رانندگی برام مرگ بود ولی خوب چاره چی بود! خلاصه که دوستم امروز داره بر میگرده. دلم میخواست می تونستم بیشتر کنارش باشم اما خوب من زندگیم اینجاست.

بهترین خبر هفته گذشته اومدن پدرخوانده عزیز بود. خیلی خوشحال شدم وقتی فهمیدم داره میاد. اگه اشتباه نکرده باشم الآن ایرانه و احتمالاً خواب!!! دلم خیلی براش تنگ شده کلی حرف ناگفته دارم باهاش.

دیگه اینکه، بیخیال. زندگی خوبه، من خوبم، پس خدا رو شکر خیلی هم شکر. خوبه که این هفته هم تموم شد. امیدوارم که آخر هفته خوبی پیشرو باشه.

  
نویسنده : طناز ; ساعت ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/٧/٥